Статті

 

Аналітичні матеріали, статті по технічному захисту інформації системам відеонагляду, охоронної та пожежної сигналізіції, системам контролю доступу та інше.

Технічний захист інформації

Технічний захист інформації

 

НЕ ІСНУЄ в природі чарівної чорної коробочки, що дозволяє вирішувати ВСІ проблеми, пов'язані із захистом інформації.

 Одним з напрямків діяльності ТОВ «Центр безпеки« Біном »є захист інформації від витоку технічними каналами.

 Адже на сьогоднішній день ні для кого не секрет, що одним з основних джерел загроз інформаційної безпеки будь-якого підприємства є діяльність розвідувальних і спеціальних служб, злочинних співтовариств, організацій і груп, протизаконна діяльність окремих осіб, спрямована на збір і розкрадання цінної інформації - службової, комерційної і особистої, що закрита для доступу сторонніх осіб. Останнім часом зловмисники або конкуренти не обмежуються використанням різного роду апаратури, що підслуховує конфіденційні розмови. Для того, щоб проникнути в чужі секрети, застосовуються найсучасніші досягнення науки і техніки, які активно використовуються не тільки спецслужбами. 

Детальніше: Технічний захист інформації

Про нас

ТОВ «Центр безпеки« Біном »працює на ринку систем безпеки з 2002 року. В даний час – це організація, що володіє висококваліфікованими кадрами, що має великий досвід в обладнанні охоронними системами великих, середніх і малих об'єктів як виробничого, так житлового призначення. Кількість наших клієнтів постійно зростає.

 

Детальніше: Про нас

Захист мовної інформації

Особливості захисту мовної інформації

 

Мовна інформація є одним з основних джерел отримання інформації про особисте життя людини або фінансової, адміністративної або виробничої діяльності організації, тобто відомостей, що не підлягають широкому розголосу, а іноді і зовсім секретних. Мовна інформація виникає в ході ведення в приміщеннях розмов, а також при роботі систем звукопідсилення і звуковідтворення.

Детальніше: Захист мовної інформації

Класифікація закладних пристроїв

Класифікація закладних пристроїв

 Закладні пристрої (ЗП) - приховано встановлений технічний засіб несанкціонованого отримання інформації, який створює загрозу для її витоку.

 

Детальніше: Класифікація закладних пристроїв

Joomla templates by a4joomla